ХТО  ВЗЯВ  УЧАСТЬ – ВИГРАВ!..

Публікації Трибуни Праці

 

 

Напередодні Нового року в місцевих групах ФБ молодіжною громадською організацією «Трансформер»*  був анонсований цікавий масовий захід – СантаВелопробіг!

«Хочеш долучитися? Ласкаво просимо! Для цього треба тільки велосипед та новорічний костюм. І це може бути не лише одяг Санти чи Діда Мороза, а будь-яке вбрання, що асоціюється з Новим роком: костюм Снігуроньки, листоноші Пєчкіна, кота Матроскіна, зайця, вовка, Бетмена, Супермена, Шрека і навіть Баби-яги – усе годиться! До речі, не обов’язково мати «фірмове» вбрання! Його можна зробити й своїми руками – скомпонувати новорічний образ зі свого гардеробу. За найкращі та найоригінальніші костюми ми розіграємо три премії… – повідомляв головний організатор цього заходу – столичний тележурналіст, наш земляк з Іванкова Євгеній Куруленко. – Маршрут: центральна площа – вул. Івана Проскури – вул. Поліська – вул. Київська – центральна площа. СантаВелопробіг – це не змагання на швидкість, а новорічний флешмоб задля популяризації активного та здорового способу життя…».

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Петро КОСТЕНКО.

Фото автора.

* Трансформерце місцева молодіжна організація, створена Євгенієм Куруленком, що працює з молоддю та дітьми на Іванківщині вже кілька років. Найкращою її візиткою, здається, буде недавній пост на її сторінці у соцмережі “Фейсбук”: “Локдаун, карантин, епідемія, пандемія, інфекція, коронавірус, ковід. Це – ключові слова, які асоціюються з 2020-м.  Усе це не оминуло й «Трансформер». Безліч наших проєктів  довелося скасувати. А задуми та ідеї – так і залишилися нереалізованими. Вперше за багато років ми відмінили молодіжний наметовий табір “Кампот”. Також не провели рок-концерт, різні екологічні, освітні та спортивні заходи. Але далі так бути не може. Попри все – життя продовжується! І всі ми маємо адаптуватися до його нових умов. Тож зустрічаємо 2021-й все таки з оптимізмом. Цьогоріч спробуємо втілити у життя всі нереалізовані проєкти.Тому Новий рік обіцяє бути насиченим і активним. А наше молодіжне об’єднання вже невдовзі запропонує безліч заходів, до яких зможуть долучитися усі охочі “.