Як розважитись і непогано заробити на карантині

Новини спорту

Локдаун – не привід складати руки та вмирати від нудьги. Провести час цікаво та корисно ви можете в інтелектуальних битвах за покерними столами.

Локдаун – не привід складати руки та вмирати від нудьги. Провести час цікаво та корисно ви можете в інтелектуальних битвах за покерними столами.

Сьогодні в найкрупнішому покер-румі України PokerMatch стартує крута серія онлайн-турнірів зі спортивного покеру Lockdown Series. У найближчі 17 днів будь-хто охочий зможе проявити свою майстерність, поборотись за медалі і трофеї і, звичайно ж, непогано підзаробити.

У програмі серії щодня буде по 4 турніри зі стартовим внеском від 25 гривень і гарантованим призовим фондом до 1,000,000 гривень. При цьому покеристи зможуть зіграти в різні види покеру. Окрім класичного Безлімітного Холдему, на спортсменів очікують різноманітні турніри з Омахи та Китайського покеру.

Крім цього, гравці зможуть повернути внесок за турнір, якщо їм пощастить у спеціальній лотереї «Щаслива карта».

Усі умови ти правила участі в серії читайте на офіційному сайті PokerMatch

Спортивний покер в Україні з 2018 року визнаний видом спорту. Компанія PokerMatch Ukraine активно займається популяризацією покеру в нашій країні, а також підтримує Національну збірну України зі спортивного покеру.

Перша велика покерна онлайн-серія 2021 року, впевнені, стане знаковою подією спортивного життя України й подарує безліч позитивних емоцій її учасникам.