Голова Тернопільської ОДА вдруге інфікувався COVID-19

Новини України

У період свят багато людей контактували між собою і існує високий ризик того, що через два-три тижні наслідки таких зустрічей можуть бути критичними, вважає Труш.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації повторно заразився коронавірусом. Володимир Труш вдруге отримав позитивний тест на COVID-19. Про це в неділю, 10 січня, він написав у своєму Facebook.
“Не думав, що це повториться. Але сьогодні знову отримав позитивний тест на COVID. Тепер у мене точно немає сумніву, що заразитися можна повторно. Минулого разу хворобу переніс важко. З власного досвіду знаю, що це не жарти і не вигадки. Це більш ніж серйозно”, – написав Труш.
Глава області закликав людей дотримуватися карантинних обмежень, які діють в Україні.
Чиновник підкреслив, що карантин в Україні значно м’якший, ніж в інших європейських країнах, тому він висловив надію на відповідальне ставлення до карантину.
Нагадаємо, що в Україні майже сотня COVID-смертей за день. При цьому кількість українців, які видужали від коронавірусу, більша, ніж число тих, які заразилися.
Також повідомлялося, що в Києві було зафіксовано понад 400 випадків COVID-19. При цьому одужали за добу на півсотні більше киян, ніж захворіли. У той же час померли десять жителів столиці.
Новини від Корреспондент.netу Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet