Лукашенко готовий відновити відносини з Україною

Огляд преси

Політик пояснив “недружні заяви” українських офіційних осіб щодо Мінська важким становищем, в якому перебуває Київ.

Олександр Лукашенко висловив готовність відновити відносини з Києвом, незважаючи на невизнання українською стороною результатів президентських виборів у Білорусі. Про це він заявив в інтерв’ю на телеканалі Росія-1, повідомляє ТАСС.

“Я зла не тримаю на (президента України) Володю Зеленського. Я його розумію: по молодості десь чогось сказав. Але це ж не означає, що ти повинен весь час на нього дивитися, розуміючи, що відбувається, і на нього ображатися або злитися”, – зазначив політик.

Він вважає, що “недружні заяви” українських офіційних осіб пояснюються важким становищем, в якому знаходиться Україна.

“Заявити вони (українська влада) заявили, але стосунки у нас добрі, український народ до білорусів ставиться дуже добре, ми до них – ще краще”, – вказав Лукашенко.

За його словами, економічне співробітництво між країнами продовжує розвиватися. При цьому політик визнав, що відносини між Києвом і Мінськом “застигли” на рівні посольств.

Лукашенко наголосив, що готовий відновити контакти із Зеленським, проте ініціативу повинна проявити українська сторона.

“Я б косо на нього не дивився. Поблажливо, косо, з презирством – ніколи. Молода людина, молодий президент. Той, якого навчають людей, я думаю. Я впевнений в цьому, він же розсудливий, нормальна людина”, – заявив він.

Нагадаємо, з серпня минулого року в Білорусі тривають акції протесту проти режиму Лукашенка. Протестуючі не визнають його перемогу на президентських виборах.

Десятки країн, в тому числі США, ЄС і Україна, також не визнали Лукашенка легітимним президентом.

Лукашенко оголосив у Білорусі рік народної єдності


Новини від Корреспондент.netу Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь