В Україні створено Раду з розвитку малого бізнесу

Новини України

До завдань нового органу буде входити ефективний діалог з підприємцями для виправлення помилок і напрацювання конструктивних рішень.

Президент Володимир Зеленський затвердив склад Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва, підписавши відповідний указ. Про це в понеділок, 18 січня, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Згідно з документом, очолила Раду заступник керівника Офісу Президента Юлія Свириденко. Секретарем призначений генеральний директор Директорату з питань економічної політики Офісу Президента Олена Дьяченко.

Зазначається, що глава держави своїм указом від 22 грудня 2020 утворив Раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва з метою сприяння налагодженню конструктивної взаємодії органів державної влади та представників малого підприємництва і їх громадських об’єднань.

Під час першого засідання Ради, яке відбулося наприкінці грудня в Офісі Президента, керівник Офісу глави держави Андрій Єрмак закликав учасників максимально швидко організувати роботу Ради, надати пропозиції щодо її персонального складу та в короткі терміни підготувати рішення щодо нагальних проблемних питань малого підприємництва. Ці пропозиції будуть передані для розгляду Національній раді реформ при Президентові України.

Він зазначив, що повинен бути побудований ефективний діалог з підприємцями для виправлення помилок і напрацювання конструктивних рішень.

Нагадаємо, що раніше Єрмак обговорив з ФОПамі проблеми мікробізнесу. Він нагадав, що влада вже вжила низку заходів, щоб допомогти підприємцям, і додав, що ОП сподівається на конструктивний діалог.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet