Україна за свій рахунок побудує новий міст до Молдови – Жовква

Новини України

Автомагістраль з новим мостом дасть можливість долати відстань між Києвом і Кишиневом за п’ять годин.

Будівництво мосту через річку Дністер, який стане частиною нової магістралі між Києвом і Кишиневом, буде профінансовано з державного бюджету України. Виконання проекту планують розпочати “негайно”, заявив заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква в інтерв’ю ТСН.

“Одним з проектів, який ми почнемо негайно, стане будівництво мосту через річку Дністер в районі Ямпіль-Косеуць, і відповідної магістралі, яка з’єднає Київ і Кишинів”, – сказав він.

За словами Жовкви, автодорога через новий міст дозволить подолати відстань між столицями за п’ять годин.

“Зазначу, будівництво всього мостового переходу здійснюється за рахунок України”, – наголосив заступник керівника ОП, додавши, що даний проект – “абсолютно реалістичний з реалістичним фінансуванням”.

Він наголосив, що Київ добудує і частину магістралі від столиці країни до нового мосту.

“Там велика частина вже побудована, відновлена ​​або реконструйована… Молдова, зі свого боку, буде добудовувати власну частину цієї магістралі… у них частину цієї дороги вже побудовано. Тому це абсолютно реалістичний проект з реалістичним фінансуванням… Відповідні доручення двох президентів українська і молдавська сторона отримали”, – розповів Жовква.

Дороги Великого будівництва будуть безкоштовні – Укравтодор

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський на 2021 рік анонсував дорогу із заходу на схід. До 20-річчя незалежності України буде побудована найдовша траса в країні – вона з’єднає Львівську і Луганську області.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet