В АРМА заявили, що невідомі вели спілкування від імені їхнього керівництва

Новини України

В Агентстві припустили, що зловмисники збирали матеріали для дискредитації керівництва АРМА.

У Нацагентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, (АРМА) заявили, що невідомі особи від імені керівництва вели службове спілкування з регіональними підрозділами. Про це в четвер, 28 січня, повідомила прес-служба АРМА.

“Останнім часом невстановлені особи від імені керівництва ініціювали нібито службове спілкування з керівниками міжрегіональних територіальних управлінь АРМА. Зловмисники намагалися спровокувати посадових осіб на обговорення певних аспектів діяльності Агентства”, – йдеться в повідомленні.

На підставі зазначених фактів АРМА звернулося до правоохоронних органів із заявою про скоєння злочинів.

Як припустили в АРМА, зловмисники могли збирати матеріали з метою подальшого їхнього використання для дискредитації керівництва Агентства.

“Про спланованість дискредитаційної акції свідчить її серійний характер і спрямованість одночасно на певне коло осіб”, – зазначили в АРМА, наголосивши, що Нацагентство вже не вперше стає об’єктом деструктивних акцій зацікавлених осіб, спрямованих на протидію ініціативам та рішенням відомства.

Нагадаємо, в жовтні 2019 року в АРМА виявили зникнення документів. Тоді в Агентстві припустили внутрішню диверсію з метою створення перешкод у його діяльності і дискредитації. Незабаром після цього міністр юстиції звинуватив АРМА в рейдерстві, за допомогою системи електронних торгів, що реалізують заарештоване майно. Після цього був звільнений глава АРМА.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet