«БО МИ Ж – НЕЗЛАМНІ!..»  А ЩЕ – БАГАТОГРАННІ

Публікації Трибуни Праці

 

 

Представляти народний аматорський ансамбль «Криничанка» читачам «Трибуни праці» не треба: всі жителі Іванківщини давно й добре знають завзятих і молодих душею його учасниць. Який створила на базі свого клубу «Душі криниця» беззмінний художній керівник і автор переважної більшості пісень з репертуару цього творчого колективу  Анна Дмитрівна Ігнатюк – поетеса, художник, вмілий організатор багатьох добрих справ.

Навіть ковідний карантин не в спромозі загальмувати творчу енергію цих обдарованих не лише вокально жіночок. Наша газета вже писала про ряд перемог і нагород, котрі вибороли «криничанки» в різних дистанційних конкурсах. А от про те, що вони ще й гарні та вмілі господині – не всі знають. А цей факт має місце, як то мовиться!.. Саме тому я й звернувся до Анни Дмитрівни з пропозицією, аби вона зі своїми колежанками  поділилися на сторінках нашої газети  рецептами своїх улюблених страв та кулінарних виробів під новою рубрикою «Трибуни праці» «Кулінарні рецепти: свої та “бабусині”. Їх ми сьогодні й пропонуємо увазі читачок “Трибуни праці”.

Тож знайомимось: рецепти від  членів клубу «Душі криниця».

Павло СМОВЖ.

Печиво «мушлі» від Надії Рогової.

Інгредієнти: 1 пачка маргарину, 3 яйця, 200 гр сметани, борошно. Маргарин і 2 скл. борошна перетираємо в крихту. Добавляємо три жовтки, сметану. Борошна додаємо стільки, скільки візьме тісто, але щоб воно не було “забите” ним. Робимо з отриманої маси кульки (має вийти 40­45 шт.) і ставимо їх на півгодинки в холодильник.

Тим часом три білки, що залишились, збиваємо до твердих піків. Розкачуємо кульки  в тонкі кружки, кладемо чайною ложкою білок і згортаємо навпіл. Отримуємо немовби вареник. Гарно защипуємо краї (це все робимо на столі, не в руках!), тоді ще раз перегортаємо. Виходить трикутник (всередині – збитий білок). Кладемо все це на деко, вистелене пергаментом. Випікаємо при температурі 200 градусів. Готове печиво посипаємо цукровою пудрою. Смакота!..

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

ВІД  РЕДАКЦІЇ. Нагадуємо вам, шановні читачки «Трибуни праці» (й читачі­чоловіки, можливо):  ми чекаємо від вас рецепти смачних страв і кулінарних виробів. Бажано – не дуже поширених у  нашій місцевості, навіть – ексклюзивних. Але дуже смачних! Друкуватимемо їх у цьому році регулярно.