І ЩО ТУТ МОЖНА СКАЗАТИ?..

Публікації Трибуни Праці

 

 

Бувають в житті ситуації, котрі неможливо ні оцінити однозначно, ні висновки з них зробити правильні, ні навіть порадити щось комусь конкретне. Ви з подібним зустрічались?

Я нещодавно мав таку нагоду: спробувати розібратись в одній непростій проблемі. Та з перших же кроків своїх у цьому напрямі зрозумів: нічим не зможу допомогти людині, яка звернулась до мене. І ось чому.

…Дзвінок у редакцію. На міський службовий телефон. Жіночка на тому кінці «дроту» в розпачі: куди вже не звертались вони, каже, із сусідами по їхньому багатоквартирному будинку, ніде не знайшли розуміння, а тим більше – дієвої допомоги… Ні в селищній раді та РДА, ні в… правоохоронних органах. «Тільки на вас надія: може, хоч  газета допоможе?..» – заявила. А вже потім – на моє наполегливе прохання все ж таки пояснити спочатку, в чому проблема,  – розповіла, що турбує її з сусідами з інших квартир.

Виявляється, в окремі дні дим з двох точок опалення  магазину, спорудженого у комплексі з їхнім будинком ще кілька десятків років тому, залітає через кватирки в їхні помешкання. А в декого – малі діти… І спасу від цього немає. Особливо, коли вітер дме звідти у вікна найближчих квартир (на фото).

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.