А ОБГРУНТУВАННЯ ДЕ?..

Публікації Трибуни Праці

 

У неповторний час ми живемо!.. Його будуть згадувати колись історики. Бо кожен рік приносить нам неочікувані «сюрпризи». І кожен з них – «кращий» за попередній… Нині на загальнодержавному рівні не влягаються пристрасті навколо тарифів на газ і електроенергію, а ось  нам підкинули проблему ще й місцеві формувальники тарифів.

Це я про недавнє оголошення у «Трибуні праці». Звучить воно так: «Повідомлення про намір КП ІРР «Іванківводоканал» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивіз рідких нечистот».

З цим наміром підприємство звернулось до Іванківської селищної ради. А в редакцію  –  виконуючи наказ Мінрегіонрозвитку України від 05.06. 2018 р. №130 «Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни цін (тарифів) на комунальні послуги з обґрунтуванням (виділено автором – Ред.) такої необхідності». Тобто, нові тарифи на водопостачання, водовідведення та вивезення рідких нечистот  дозволяється вводити лише після схвалення цих намірів місцевим органом влади та після інформування про це населення з обов’язковим обґрунтуванням таких дій.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Петро КОСТЕНКО.

ВІД  РЕДАКЦІЇ.

Вважаємо, що міркування автора цього допису в газету  заслуговують на те, щоб керівництво згадуваного комунального підприємства (воно нещодавно  перепідпорядковане уже Іванківській селищній раді) підготувало аргументоване пояснення з цього приводу. Ми готові опублікувати  його вже в наступному номері «Трибуни праці».