«Але маю трішки інше бачення…»

Публікації Трибуни Праці

 

Нічого так не сприймаю болісно, як проблеми із медичним забезпеченням жителів нашого району. Іноді навіть сама задаю собі запитання: чому так? Напевно, кожна людина має схильність щось відчувати сильніше, а можливо тому, що ми всі хворіємо.

Прочитала в «Трибуні праці» статтю І. Превор, жительки с.Мусійки, про закриття ФАПу в їх селі і це спонукало мене поділитися своїм баченням вирішення питання.

Чому у ФБ? Бо це дає змогу оперативно почитати, що думають (з цього приводу) інші люди: у групі є депутати селищної ради, керівники відповідних медичних закладів, старости сіл. Я хочу вірити, що щось таки із того, що пишуть жителі, береться ними до уваги в роботі.

Розумію тривогу мусійківців, адже в умовах тотального старіння сіл ФАП у селі – це можливість жити. Але маю трішки інше бачення.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Ніна КОНЮШЕНКО.

(З обговорення публікації «ТП» у соцмережі “Фейсбук”).

ВІД  РЕДАКЦІЇ.

Що дивно і, мабуть, характерно: ця тема не дістала широкого обговорення в місцевих групах ФБ. На це першою звернула увагу Інна Глущенко, яка констатувала: «Чомусь тихо… А тема дуже потрібна. Саме думку населення і хотілось би почути, як воно бачить чи хоче  бачити надання медичної допомоги в нашому районі…».

Зреагувала на таку ситуацію й сама Ніна Конюшенко.  Далі в коментарях вона написала: «Особливо мене здивувало  мовчання сільських старост. Адже проблема більш стосується сільського населення. Я ж не написала, що це саме той варіант, по якому треба іти. Це моя пропозиція. Але інших, як виявилося, ні в кого немає. Чи то всім однаково, чи, можливо, подумали, що однак це обговорення нічого не дасть, а можливо бояться й слова сказати…».

Невже населенню Іванківщини й справді байдуже до того, як буде працювати надалі система медобслуговування людей на селі?