«ПОДАРУЙ КНИГУ БІБЛІОТЕЦІ!»

Публікації Трибуни Праці

14 лютого – Міжнародний день дарування книг. Мета цього свята – надихнути людей по всьому світу подарувати книгу бібліотеці, другу, членам родини. Але творити добро та робити подарунки можна і не прив’язуючись до числа. Це завжди приємно!

Сьогодні щирі слова подяки висловлюємо художньому керівнику народного аматорського ансамблю «Криничанка» Анні Ігнатюк та учасницям ансамблю за подаровані ними книги для бібліотек селища. Це – книжка-пісенник відомої в Україні громадської діячки і поетеси Зої Ружин «Радість світом розквітає».

Запрошуємо до бібліотек Іванківщини студентів, школярів, шанувальників поезії, віруючих християн, широкий читацький загал, самодіяльні колективи для поповнення пісенного репертуару в ушанування Святителя Миколая.

Ласкаво просимо до нашої бібліотеки і пропонуємо всім небайдужим приєднатись до акції!

Світлана ГОДУН,

провідний бібліотекар РЦБС.

ВІД  РЕДАКЦІЇ.

Про згадуваний подарунок від «криничанок» слід сказати окремо. Ось як написала  про це  на своїй сторінці в ФБ Анна Ігнатюк:

«28 січня (ц.р.) в приміщенні РБК пройшла благодійна акція народного аматорського ансамблю «Криничанка» під девізом  «Свята Віра, щире Добро і Світла Надія врятують Світ!». Захід присвячувався передачі нової книги видатної громадської діячки України і поетеси Зої Ружин «Радість світом розквітає». Книга була урочисто вручена представникам районного відділу освіти для передачі її  в дитсадочки, школи селища та ліцей. А також  – представникам центральної районної  та дитячої бібліотек, ДШМ ім. Марії Примаченко, Центру дитячої та юнацької творчості.

Щоб уточнити деякі деталі, ми зв’язалися з Анною Дмитрівною телефоном. Й вона повідомила, що 15 примірників цієї книги вартістю 100 грн кожен  вони закупили за власні кошти – зі своїх пенсій, «скинувшись», хто скільки зміг. Красномовний факт, що свідчить про громадянську позицію цих дружних і талановитих жіночок!

На знімку: під час передачі бібліотекам видання тієї книги.