Усі ми діти твої, Тарасе!

Публікації Трибуни Праці

 

 

Щороку, напередодні вшанування пам’яті Великого Кобзаря, за ініціативи нашого закладу проходить дитячий творчий конкурс «Об’єднаймося  ж, брати мої!».  Основними завданнями його є популяризація творчої спадщини Тараса Шевченка, утвердження його духовних заповідей, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді.

До участі в конкурсі долучилися вихованці гуртків, учні загальноосвітніх закладів району, представивши роботи у номінаціях   «образотворче» та «декоративно-прикладне» мистецтво.

Згідно з рішенням журі, переможцями конкурсу стали: у номінації «Образотворче мистецтво» – Оксана Репік, вихованка нашого гуртка «Кольоровий світ», робота «Гріє душу село, моє рідне село» (кер. Л.А. Ярошенко); Міла Зубкова, вихованка гуртка «Художня кераміка», робота «Єднаймося, браття-українці, від Трипілля до Карпат» (кер. Н.В. Василишина); Фаіна Братунець, вихованка гуртка «Декоративне малювання та аплікація», робота «Нехай квітує Україна на всі часи, на всі віки» (кер. Л.В. Смовж).

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Наталія ВАСИЛИШИНА,

директор Іванківського комунального закладу

Іванківської селищної ради “Центр дитячої та юнацької творчості”.