Нацгвардія отримає десять французьких вертольотів

Новини України

Протягом поточного і наступного року Airbus Helicopters поставить в Україну 10 вертольотів H225 і продовжить підготовку українських пілотів.

Нацгвардія України в 2021-2022 роках отримає десять вертольотів типу H225 в рамках реалізації контракту з Airbus Helicopters. Про це в суботу, 6 лютого, повідомляє МВС.

Зазначається, що відповідно до угоди між українським і французьким урядами, компанія Airbus Helicopters і ДП Українське авіаційно-транспортне підприємство Хорив-АВІА підписали контракт про постачання протягом 2018-2022 років 12 вертольотів типу H225 для потреб Нацгвардії.

“На офіційній зустрічі представники Нацгвардії і Airbus Helicopters розглянули питання поставки шести повітряних суден в 2021 році і відправки двох наявних в НГУ вертольотів на підприємства компанії Airbus Helicopters. Таке рішення було прийнято, щоб провести модернізацію з метою доукомплектування вертольотів, переданих попередньо”, – йдеться в повідомленні.

У МВС нагадали, що в 2018-2019 роках компанія Airbus Helicopters поставила два вертольоти. Крім того, представники компанії перенавчали два екіпажі Нацгвардії і частину інженерно-технічного складу (на території Франції, Шотландії та Німеччини для забезпечення обслуговування і експлуатації цих вертольотів).

Нагадаємо, в 2018 році повідомлялося, що Україна і Франція підписали контракт на постачання вертольотів. Контракт дає можливість отримати 55 сучасних вертольотів, які будуть використовуватися в системі безпеки. Пізніше стало відомо, що з 55 вертольотів, 21 раніше був у вжитку.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet