ЗНАЧИТЬ, ДЕСЬ ПІДПРИЄМСТВО НЕДОПРАЦЬОВУЄ…

Публікації Трибуни Праці

 

Прочитала разом із сусідами  повідомлення про намір КП ІРР «Іванківводоканал» здійснити  зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивезення рідких нечистот. Не знаю, як кому, а мені особисто боляче за організацію, де колись працювала.

Хай не було б доходів, але мати за рік такі величезні збитки сьогодні – 1 мільйон 397 тисяч гривень – це говорить про те, що підприємство погано працює. У мене навіть слів немає від здивування: значить, тут не прагнуть до зменшення затрат, підвищення енергоефективності обладнання, економії ресурсів. Значить, у «Водоканалі» немає належного контролю за роботою своїх служб, немає бажання працювати на рівні сучасних вимог. Два роки тому – теж без належного обґрунтування! – вже підвищували ці свої тарифи, і ось знову всі затрати хочуть покласти на наші плечі. Але ж ці плечі у сьогоднішніх споживачів житлово-комунальних послуг дуже слабенькі, не витримають вони безкінечного на себе навантаження!..

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Надія ЯКОВЕНКО,

смт Іванків.

ВІД  РЕДАКЦІЇ.

Останнє із запитань нашої дописувачки звучить як докір і редакції. Згодні: «Трибуна праці» могла б поширювати таку інформацію. Якби її нам хтось надавав…

Після публікації «А обґрунтування де?..», вміщеній у попередньому номері нашої газети з цього приводу, наш журналіст звернулася до керівника «Іванківводоканалу» Ігоря Яременка з проханням дати інтерв’ю, в котрому  пояснити детально, які конкретно затрати беруться для розрахунку нових, підвищених тарифів, як виглядають наші тарифи на фоні тарифів аналогічних підприємств Київщини, які заходи вживалися  протягом останніх двох років для зменшення собівартості добування води з підземних горизонтів та ін. Проте він відмовився з якихось причин давати таку інформацію на широкий загал. Чому – можна тільки здогадуватися…

Нещодавно комунальне підприємство «Іванківводоканал» перепідпорядковане Іванківській селищній раді – так як  районна рада в колишньому вже Іванківському районі  ліквідована. Тож затверджувати чи відхиляти клопотання про підвищення згадуваних тарифів доведеться депутатам новоутвореної в нас ОТГ. Слід сподіватися, що керівники нинішньої селищної ради розуміють важливість прозорості й у  цій справі також. А тому  сприятимуть  гласності й даного питання. Чекаємо на їхню належну реакцію.