Україна очолить Стратегію ЄС для Дунайського регіону

Новини України

Координаційний центр Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону погодив заявку України на головування в цій ініціативі.

Україна стане першою країною, що не є членом ЄС, яка буде головувати в Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону. Про це повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов на своїй сторінці в Facebook.
У період головування (з листопада 2021 до листопада 2022), Україна буде відповідати за визначення пріоритетних напрямків співробітництва країн в рамках Стратегії.
“Вітаю кожного, хто працював над цією ініціативою і продовжує докладати максимум зусиль для продовження євроінтеграційного процесу на новому рівні” – зазначив він.
Стратегія Європейського Союзу для Дунайського регіону – це довгострокова політика ЄС щодо вирішення проблем Дунайського макрорегіону. У 2011 році Україна приєдналася до реалізації Стратегії ЄС.
Країни-учасниці Стратегії пов’язані географічним простором. Українська частина Дунайського регіону охоплює Одеську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Закарпатську області.
Раніше стало відомо, що ЄС не згоден міняти Угоду про асоціацію з Україною. В ЄС офіційно погодилися “переглянути” Угоду, але не давали згоди на внесення змін.
Нагадаємо, Ізмаїльське підприємство СП Дунайсудсервіс спільно з ПрАТ Дунайсудоремонт спустили на воду баржу проекту D-6000В, побудовану для Світловодського річкового терміналу.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet