ЗОВНІШНЄ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВОЮ: ЧИ ПОГАНО ЦЕ?..

Публікації Трибуни Праці

 

Сьогодні багато й різного говориться про зовнішнє управління Україною з боку деяких високорозвинутих держав світу, зокрема, США. Наводяться навіть приклади прямого тиску на керівництво нашої країни з метою впливу на формування її зовнішньої та внутрішньої політики. Як і кожен факт, це питання слід розглядати з різних боків, знаходячи в цьому і негатив, і навіть…  позитив. Автор публікації, котру пропонуємо сьогодні увазі, захотів висловити читачам «Трибуни праці» свої погляди на ці речі. Комусь вони видадуться спірними і неприйнятними, хтось, можливо, погодиться з чимось, а хтось – висловить інші якісь думки. Отож запрошуємо всіх небайдужих земляків до обговорення й такого ось питання.

Леонід ДЕЩЕНКО,

смт Іванків.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

ВІД РЕДАКЦІЇ. Це вже друга публікація під цією рубрикою, яку ми запровадили в нинішньому році.  Чи згодні ви, шановні читачі, з думками, висловленими автором цих рядків? Адже вони  для багатьох українців – дискусійні. Проте кожен має право на висловлення своєї власної  точки зору на будь-які  питання. Пишіть нам про свої думки з такого приводу – й не тільки з цього –  всіма доступними вам способами: в листах до редакції, у місцевих групах соцмережі «Фейсбук». Зрештою, дзвоніть чи заходьте. Не завжди поділяючи позицію авторів, ми надаємо слово всім.

One thought on “ЗОВНІШНЄ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВОЮ: ЧИ ПОГАНО ЦЕ?..

  • Зовнішнє управління – це неоколоніалізм, це вічна бідність, це економічне закабалення, це окупація без застосування зброї і армії. І непотрібно брехати що хтось досягнув таким шляхом успіху.

Comments are closed.