Україна просить США дати сигнал про членство в НАТО

Новини України

В Офісі президента заявили, що посилення військової співпраці між США і Україною збільшить вартість нової військової агресії Росії проти України.

В Офісі президента просять США дати Україні чіткий сигнал щодо членства в НАТО. Про це заявила заступник глави Офісу президента Юлія Свириденко під час дискусії з американськими і європейськими політиками, повідомляє в суботу, 6 березня, прес-служба ОП.

Свириденко наголосила, що посилення військової співпраці між США і Україною збільшить вартість нової військової агресії Росії проти України.

“Ми прагнемо посилити військову співпрацю між США і Україною для подальшого збільшення вартості будь-якої нової військової агресії. Ми повинні протистояти всім аспектам гібридної війни разом. Сюди входять кіберзагрози, протидія інформаційним атакам і системної пропаганди”, – зазначила Свириденко.

Вона також зазначила, що в Офісі президента вважають за необхідне залучити США до мінських переговорів і переговорів у нормандському форматі щодо Донбасу. Це дозволить зробити переговорний процес більш ефективним.

“Ми повинні працювати разом для захисту демократії і свободи та протистояння авторитарному режиму. Ми високо цінуємо вашу участь в боротьбі з режимами, які порушують міжнародне право”, – сказала Свириденко.

Також повідомлялося, що Свириденко закликала США ввести нові санкції проти російського газопроводу Північний потік-2.

Нагадаємо, напередодні глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що зараз настав час, коли Україна повинна щодня вимагати вступу в НАТО.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet