Кабмін схвалив збільшення кількість реклами для боротьби з COVID-19

Новини України

ЗМІ будуть зобов’язані розміщувати соціальну рекламу, яка стосується коронавірусу, пріоритетно і безкоштовно у визначеному законом обсязі.

Кабінет міністрів підтримав законопроект про соціальну рекламу, спрямовану на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території України. Таке рішення уряд ухвалив на засіданні в середу, 10 березня.

Документом пропонується тимчасово, на період здійснення заходів боротьби з COVID-19, розширити ефірний час і друковану площу, відведені для безкоштовної реклами для всіх засобів масової інформації – розповсюджувачів реклами, діяльність яких повністю або частково фінансується з державного або місцевих бюджетів.

Такі ЗМІ зобов’язуються розміщувати соціальну рекламу, яка стосується коронавірусу, пріоритетно і безкоштовно у визначеному законом обсязі.

Тепер документ мають спрямувати на розгляд у Верховну Раду.

Раніше в Кабміні назвали умову повернення до локдауну. Якщо більше половини областей стануть “червоними”, то доведеться вводити локдаун по всій країні.

Тим часом в Україні виявлено британський штам COVID-19. Найпоширенішу в Європі мутацію виявили у двох трудових мігрантів в Івано-Франківській області.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet