Зеленський запросив президента Австрії долучитися до Кримської платформи

Новини України

Володимир Зеленський обговорив з Олександром Ван дер Белленом боротьбу з пандемією, вакцинацію, санкції проти РФ і Кримську платформу.

Президент України Володимир Зеленський в телефонній розмові з президентом Австрії Олександром Ван дер Белленом запросив його приєднатися до Кримської платформи. Про це повідомляє прес-служба ОП в п’ятницю, 12 березня.

У розмові президенти приділили основну увагу заходам з протидії поширенню коронавірусу і щодо посилення захисту громадян. Найбільш дієвим рішенням є вакцинація, погодилися співрозмовники.

Також Зеленський наголосив на важливості солідарного розподілу сертифікованих вакцин. Ван дер Беллен підтвердив готовність сприяти прискореному отриманню Україною вакцин в рамках ініціативи COVAX.

“На мою думку, найважливіше – щоб ця вакцина була якісною та ефективною. Чим швидше Україна буде отримувати нові партії вакцин, тим швидше будуть відбуватися щеплення в нашій країні”, – зауважив Зеленський.

Президент України також подякував австрійському колезі за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

“Сторони погодилися, що міжнародні санкції проти РФ повинні зберігатися до повного відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше в МЗС назвали “три кити” для повернення Криму. Україна не просто закликає світ допомогти повернути Крим, а докладає власні цілеспрямовані і системні зусилля, пояснив Дмитро Кулеба.

Росія не виконує рекомендації щодо Криму – ООН


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet