Креативна ідея: провести в Іванкові фестиваль писанок

Публікації Трибуни Праці

 

5 березня  на інформаційному ресурсі «КиївRegionNews – Новини Київщини» з’явилося ось таке повідомлення про ініціативу, яку поширив у кількох місцевих групах Фейсбуку один з наших земляків (подаю з деякими скороченнями):

«…Через Іванківщину пролягає маршрут до Чорнобильської АЕС, куди щорічно їздять тисячі  відвідувачів з усього світу.  Жителі Іванківщини задумалися, як презентувати свій край перед гостями? У соцмережі “Фейсбук” мешканець селища Олег Денисенко написав: «Скоро через наше містечко поїдуть люди зі всього світу на Чорнобильську станцію. Яким вони запам’ятають наше селище, дивлячись з вікна автобусів? Невже тільки прикольною білою машинкою з принтом коноплі і трущобами біля Дзвону чорнобильцям? (пам’ятний знак на окружній дорозі навколо Іванкова. – Ред.) Чи розваленими корівниками і димом ТЕС? Ви цього хотіли б?..».

Автор допису пропонує землякам провести Фестиваль народної творчості, поєднавши його з 35­ми роковинами  Чорнобильської катастрофи. «Аби всьому світу показати, що ми тут ще є і живі, варто подумати і зробити щось наше, унікальне», – зазначає О. Денисенко.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.