У МЗС назвали пріоритети для відомства на 2021-2025 роки

Новини України

Дипвідомство представило низку проектів на культурному, гастрономічному, цифровому, експертному і науково-освітньому напрямах.

Команда Міністерства закордонних справ України та Українського інституту представила представництвам дипмісій і міжнародних організацій і фондів “пріоритети публічної дипломатії на 2021-2025 роки”. Про це в суботу, 13 березня, в Facebook повідомила перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.
Повідомляється, що презентація під назвою “Публічна дипломатія МЗС 2.0”: Посилення голосу України в складних умовах гібридних загроз “відбулася в будинку Митрополита, що на території Національного заповідника Софія Київська.
Команда МЗС представила іноземним партнерам ключові елементи стратегії публічної дипломатії нашої країни, її цілі і завдання. Низку проектів було представлено, виходячи із стратегічних напрацювань – на культурному, гастрономічному, цифровому, експертному і науково-освітньому напрямах.
“Зміцнення комунікаційних можливостей, посилення компетенцій дипломатів і розвиток напряму публічної дипломатії є надзвичайно важливим в умовах нових зовнішніх викликів і цифровізації світу. Незважаючи на триваючу російську агресію і окупацію Криму, ми прагнемо розкрити себе світові як країна надзвичайних людей, можливостей, динаміки і унікальної природи . країну, яка прагне до членства в ЄС і НАТО і надзвичайно швидкими темпами реформує майже всі сфери життя”, – зазначила Джапарова.
Раніше послам іноземних держав в Україні презентували елементи Кримської хартії, яку планується прийняти за результатами саміту Кримської платформи.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet