“Влада” Криму звинуватила Меджліс у водній блокаді півострова

Новини України

Російська адміністрація анексованого Криму називає блокаду “спробою геноциду і фізичного знищення людей”.

В анексованому Криму глава так званого “парламенту” Володимир Константинов звинуватив у водній блокаді півострова лідерів Меджлісу кримських татар Рефата Чубарова і Мустафу Джемілєва. Про це повідомляє РИА Новости в понеділок, 15 березня.

“Водну блокаду ми розцінюємо як спробу геноциду і фізичного знищення людей. За її організацією стоять колишні кримські політики і бізнесмени, які після возз’єднання Криму з Росією втекли на Україну. Це Андрій Сенченко, а також лідери визнаної екстремістської і забороненої в Росії організації “Меджліс кримськотатарського народу” Рефат Чубаров і Мустафа Джемілєв”, – стверджує Константинов.

За його словами, відповідальність також лежить на президентах України – Петру Порошенкові, з чиєї згоди все було зроблено, і Володимирові Зеленському, який продовжує “розпочатий курс варварського ставлення до кримчан”.

Нагадаємо, що раніше в Криму майже висохло прісноводне озеро. Озеро Бугаз перебуває на межі зникнення, експерти називають ситуацію результатом не посухи, а надмірного споживання підземних вод.

Також повідомлялося, що в Криму два водосховища повністю виснажені. До “мертвого обсягу” також наближається і Балановське водоймище. Незважаючи на рясні снігові опади, води в них так і не додалося.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet