В ІВАНКОВІ  БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ КОМП’ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ

Публікації Трибуни Праці

На минулому тижні в приймальне відділення Іванківської лікарні завезено давно потрібний нашому населенню 16-зрізовий комп’ютерний томограф. Підготовку спеціального кабінету для нього тут уже завершено й незабаром, після монтажу всього необхідного обладнання, цей сучасний апарат буде допомагати місцевим лікарям точно діагностувати хворих, які поступатимуть на стаціонарне лікування.

У соцмережі “Фейсбук” одразу ж з’явилося повідомлення народного депутата України Ольги Василевської-Смаглюк такого змісту: «…спільними зусиллями з головою Київської облдержадміністрації  Василем Володіним та Департаментом охорони здоров’я КОДА  Іванківську ЦРЛ було включено до бюджетної програми 2301150 “Придбання обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах за рахунок коштів, виділених з Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками”, в рамках якої і було здійснено відповідну закупівлю.

Зараз проводяться пусконалагоджувальні роботи та завершується навчання персоналу. КТ буде розташований у приймальному відділенні лікарні. Це дозволить швидше та точніше проводити діагностику пацієнтів, які поступили, наприклад, з інсультом…».

Розповісти про те, коли  запустять у дію цей довгоочікуваний у нас апарат і хто працюватиме на ньому я попросив в.о. головного лікаря КНП Іванківської селищної ради «Іванківська ЦРЛ» М. Шелест.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.

На знімку: одна з розпакованих уже частин «нашого» КТ «HITACHI».