У Зеленського запевнили в безпеці CoviShield

Новини України

На побічні ефекти вакцинації поскаржилися всього піввідсотка вакцинованих українців, кажуть в ОП.

В Україні побічні ефекти від COVID-вакцини CoviShield зафіксували у 0,5% щеплених людей – всі “побічки” пройшли в легкій формі. Про це заявила прес-секретар президента Юлія Мендель в програмі Погляд з Банкової на каналі Дом в неділю, 21 березня.
“Температура, слабкість – ось це побічні ефекти, зовсім нескладні і нетривалі, їх в Україні всього нарахували 0,5% і все в легкій формі”, – сказала Мендель.
Прес-секретар президента нагадала, що українців вакцинують препаратом CoviShield, виробленим за ліцензією компанії AstraZeneca. ВООЗ і Європейський регулятор вакцин підтвердили, що препарат AstraZeneca не викликає появи тромбів, підкреслила Мендель.
“В Європі вакциновано 17 млн ​​людей саме цією вакциною і тільки у близько 40 осіб виявлені тромби. Іншими словами, один випадок на 0,5 мільйона щеплень”, – пояснила Юлія Мендель.
На її думку, вакцині AstraZeneca в плані інформатаки “дісталося найбільше” серед найбільш затребуваних препаратів, так як цей препарат є одним з найдоступніших.
Нагадаємо, що напередодні від COVID прищепили менше 4 тисяч українців. У суботу було зроблено на 7660 щеплень менше, ніж за попередню добу. Вакцинацію здійснювали 134 мобільні бригади.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet