У МОЗ розповіли про зафіксовані побічні реакції від щеплення

Новини України

Усі 590 випадків зафіксованих випадків побічних реакцій були легкими або лише підтверджували дію вакцини, заявили в Міністерстві охорони здоров’я.

В Україні за місяць вакцинації зафіксовано майже 590 побічних реакцій на вакцинацію, три з них вимагали медичного спостереження. Про це в ході брифінгу в четвер, 25 березня, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко.

“Зараз зафіксовано 587 легких випадків побічних реакцій на вакцинацію – головний біль, тимчасове підвищення температури і втому. Це передбачені реакції, які тільки підтверджують, що вакцина працює. Також зафіксовано три випадки, коли пацієнтам, які отримали вакцину, необхідно було тимчасове спостереження лікарів”, – сказав він.

Заступник міністра додав, що вакциновані пацієнти, які після щеплення відчувають погіршення самопочуття, повинні обов’язково звертатися до свого сімейного лікаря або в установу, в якій отримали щеплення.

Він також додав, що летальний випадок в Одеській області буде розслідуваний відповідно до протоколів МОЗ.

Іващенко наголосив, що переваги використання вакцини AstraZeneca значно перевищують потенційні ризики її використання.

Як повідомлялося, 23 березня в Одеській області померла військовослужбовець за контрактом, яка двома днями раніше отримала щеплення від коронавірусу. У МОЗ заявили, що її смерть не пов’язана зі щепленням. А вчора стало відомо про смерть на Буковині провізора аптеки військового госпіталю, який недавно отримав вакцину від коронавірусу.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet