«Вишгородський район: з повідомлень поліції»

Публікації Трибуни Праці

 

 

Входження колишнього вже Іванківського району в новостворений Вишгородський вносить у наше життя немало коректив. У тому числі – й у роботу редакції «Трибуни праці»: треба висвітлювати все важливе, що відбувається тепер, у розширеному, так би мовити, форматі.

У зв’язку з цим я веду переговори з головою Вишгородської райради А. Анісімовим щодо регулярного висвітлення її діяльності в частині  рішень, дій  і планів, що стосуються в першу чергу Іванківщини. Домовились про постійну співпрацю в такому ж плані з прес-офіцером Вишгородського райуправління поліції Т. Будушевською. Поступово, сподіваюся, налагодяться взаємовигідні зв’язки  з іншими районними установами. Аби наше населення, зокрема, читачі «Трибуни праці», не відчувало себе покинутим і забутим на периферії  великого адміністративного регіону. (Бо це відчуття  нині вже опановує багатьма людьми. І небезпідставно).

Сьогодні –  перша подача цікавої і для нас інформації під такою рубрикою. Матеріали взяті зі сторінки «Вишгородське районне управління поліції» в соцмережі «Фейсбук». До речі, раджу землякам: заходьте на неї – там немало важливого і для нас, іванківців (тепер будемо так називати не мешканців селища, а всіх членів  Іванківської ОТГ).

 

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.