Можливі фальсифікації на довиборах у Раду зафіксували на відео

Новини політики

При перерахунку голосів на одній з дільниць недорахувалися 45 бюлетенів. Всього пропажі зафіксовані вже на чотирьох дільницях.

Кандидат в народні депутати від партії За майбутнє Олександр Шевченко опублікував відео, яке свідчить про фальсифікацію результатів голосування на проміжних виборах до Верховної Ради в 87 виборчому окрузі в Івано-Франківській області.

“Ми отримали відео, перегляньте, яке свідчить, що на дільниці №260025 у Маняві чітко видно і задокументовано членами ДВК 150 голосів за Олександра Шевченка. Ці бюлетені членами ДВК були передані на зберігання в Окружну комісію, де пролежали без нагляду і належної охорони 5 діб. А при перерахунку бачимо вже, що бюлетенів залишилося тільки 105. Отже, в приміщенні ОВК було викрадено 45 бюлетенів за Олександра Шевченка”, – пише він в Facebook.

За його словами, аналогічні пропажі голосів фіксують і на інших дільницях.

Шевченко уточнив, сто вже на чотирьох дільницях таким чином у приміщенні ОВК були викрадені з виборчої документації більш як 300 бюлетенів. “Цього досить, щоб фальсифікувати вибори на користь провладного кандидата Василя Вірастюка”, – зазначив кандидат.

Детально про зникнення бюлетенів розповіли сьогодні в громадянській мережі ОПОРА.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь