Степанов назвав умову створення вакцини в Україні

Новини України

Українська вакцина може бути дорожча, для початку виробництва вакцин на території України необхідно внести зміни в законодавство.

Глава МОЗ Максим Степанов заявив, що поки в світі йде боротьба за отримання вакцин від коронавірусу, Україна повинна виробляти свій препарат. Про це Максим Степанов повідомив у Facebook.

“Сьогодні, коли в світі йде справжня війна за вакцини, коли уряди країн накладають заборону на експорт законтрактованих і проплачених нами партій вакцин, вихід один – почати виробляти свою”, – написав Степанов.

Глава МОЗ зазначив, що українська вакцина може бути дорожча, але її виробництво – це питання національної безпеки країни.

За його словами, для початку виробництва вакцин на території України необхідно внести зміни до законодавства і надати пріоритет при держзамовленні українським виробникам.

Скріншот поста Максима Степанова в Facebook

Раніше повідомлялося, що Максим Степанов заявив, що в найближчі два місяці Україна повинна отримати 4,9 млн доз вакцини від коронавірусу.

Також повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я України планує до кінця 2021 року зробити ін’єкції препаратом від коронавірусу 60% дорослого населення країни.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet