Оголошено новий конкурс на посаду президента “Києво-Могилянки”

Новини України

Претенденти на посаду повинні бути громадянами України, мати вчене звання, науковий ступінь і стаж роботи на науково-педагогічних посадах не менше 10 років.

Міністерство освіти і науки оголосило конкурс на заміщення посади президента Національного університету “Києво-Могилянська академія”. Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки.
“У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання і науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менше десяти років”, – йдеться в повідомленні.
Термін подачі заяв – два місяці з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.
Відомо, що 25 березня 2021 року було проведено другий тур виборів на пост президента НаУКМА.
Участь у другому турі взяли 383 з 590 виборців, що мають право брати участь у виборах. За результатами виборів за кандидата юридичних наук, доцента Дениса Азарова проголосували 156 осіб (40.7%); за декана факультету економічних наук НаУКМА Олександру Гуменну проголосували 176 осіб (46%).
За результатами другого туру виборів жоден з кандидатів не набрав більше половини голосів виборців, які взяли участь в голосуванні.
Нагадаємо, за підсумками другого туру виборів ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка обраний кандидат філософських наук, професор Володимир Бугров.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь