Австрійська газета назвала конфлікт на Донбасі “громадянською війною”

Огляд преси

Ідеться про матеріал Der Standard під заголовком “Україна хоче вступити в НАТО, знову спалахує громадянська війна”.

Посол України в Австрії Олександр Щерба висловив обурення через використання австрійською газетою Der Standard терміну “громадянська війна” для опису конфлікту на Донбасі. Коментар щодо цього дипломат у вівторок, 6 квітня, написав у своєму Twitter.

“Українська земля. Російські прапори, солдати і зброя – з одного боку, українські – з іншого. Але це не окупація, а громадянська війна для Der Standard”, – написав Щерба у своєму Twitter, реагуючи на статтю.

Ідеться про матеріал під заголовком “Україна хоче вступити в НАТО, знову спалахує громадянська війна”. При цьому, в статті ці слова подаються як нібито цитата президента України Володимира Зеленського.

“Президент Володимир Зеленський заявив у вівторок, що вступ України до військового союзу НАТО є “єдиним способом закінчити громадянську війну на Донбасі”. Перед цим він поговорив по телефону з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом”, – йдеться в статті Der Standard.

Посол Щерба поцікавився в австрійської газети, чи надасть вона можливість для “чесної дискусії” щодо російсько-українського збройного конфлікту, який австрійське видання називає “громадянською війною”.

“Дорогий Der Standard, настане колись час для чесної дискусії щодо того, що ви називаєте “громадянською війною”, чи у вас дозволена тільки одна точка зору?”, – написав Щерба.

Нагадаємо, уряд Австрії надасть Україні 1,5 мільйона євро гуманітарної допомоги.

Раніше Австрія пояснила участь своїх архітекторів у будівництві в Криму – дії приватних компаній жодним чином не слід розглядати як нібито порушення відповідної політики невизнання анексії.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь