США нададуть Україні холодильники для вакцини Pfizer

Огляд преси

Посольство США вітало укладення контракту між Україною і компанією Pfizer на 10 млн доз вакцини від коронавірусу.

Агентство США з міжнародного розвитку USAID надасть Україні спеціальні холодильники, необхідні для транспортування і зберігання вакцини Pfizer, контракт про постачання 10 млн доз якої був напередодні підписаний українською стороною і фармкомпанією. Про це у вівторок, 6 квітня, повідомила прес-служба посольства США в Україні.

У посольстві розповіли, що агентство USAID працює над укладенням контракту з постачальником логістичних послуг на прохання українського уряду.

“Для підтримки України в проведенні вакцинації USAID допомагає підготуватися до отримання вакцини Pfizer та інших затверджених вакцин, надаючи пряму підтримку ланцюгів ультрахолодного зберігання і транспортування і підтримуючи зусилля з надання громадськості точної інформації про вакцини”, – йдеться в повідомленні.

Відомо, що вакцина Pfizer вимагає зберігання при температурі від -80 до -60 градусів за Цельсієм. Транспортування цієї вакцини здійснюється в спеціальних морозильних боксах. Наприкінці лютого американські ЗМІ писали, що умови зберігання вакцини Pfizer можуть стати доступнішими. Вакцину можуть дозволити зберігати в звичайних аптечних морозильних камерах.

Нагадаємо, Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на поставку 10 млн доз вакцини проти COVID-19.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь