100 перевесел долі Ганни Ярмоленко

Публікації Трибуни Праці

 

Сонячної днини, на Теплого Олексія – 30 березня, невеличка затишна оселя Ганни Охрімівни Ярмоленко з Мусійок наповнилась теплими, щирими словами привітань та букетами квітів. І не лише її рідних, а й гостей: першого заступника голови Іванківської селищної ради О.М. Кадун, начальника управління соцзахисту селищної ради Н.В. Терещенко, Мусійківського старости В.А. Резанової, керівників місцевих сільгоспформувань (СГВК «Мусійки» та ТОВ «Заруддя АГРО») В.П. Білонога та О.В. Репи. Усі бажали господині, яка зустріла свій 100­літній ювілей, міцного здоров’я, радості, щастя, оптимізму та всіляких гараздів.

А коли під акомпанемент на баяні О. Якименка полинули пісні, якими віншували землячку­довгожительку культармійці Іванківського РБК, то розчулена всебічною увагою бабуся стала їм підспівувати, втираючи непрохані сльози, і навіть затанцювала з Людмилою Скороход.

«Наберусь від Вас енергії, може й мені дасть Бог до Вашого віку дожити. Будьте здорові й щасливі!», – бажала старенькій аматорка сцени.

Втім, на свій вік Ганна Охрімівна аж ніяк не виглядає. Він, певно, зупинився ще років… надцять тому… Метка до роботи, на все уміла, надзвичайно працьовита, жінка ніколи не сиділа без діла.

На моє запитання, чи віриться їй, що дожила до 100­річчя, знічев’я відповіла: «Та наче не стяглося…».

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

На знімках: Ганну Охрімівну вітають В.А. Резанова, О.М. Кадун та Н.В. Терещенко; донька Катерина та син Михайло (у першому ряду – крайні справа) зі своїми родинами.

Людмила ШУНКОВА.