Невирішених питань – багато

Публікації Трибуни Праці

 

 

Війна – це як виразка на тілі нашої держави. Сім років тягнеться братовбивча бійня на Сході України. Як тільки розпочалась  у 2014 році, то тисячі добровольців кинулись рятувати країну від недавнього, так званого, «брата».

Близько 15 тисяч синів і дочок України вже  віддали і віддають досі свої життя, аби ми мали змогу спокійно жити, працювати, ростити дітей, розбудовувати свою державу.

Учасники бойових дій повертаються з війни, здебільшого, через втрату здоров’я. І не тільки з фізичними  пораненнями, але і з душевними ранами. Бо хіба ж можна витримати, що той, хто вчора був ніби «братом», сьогодні взяв зброю і стріляє в тебе?.. Як тяжко, коли гинуть твої друзі, рідні, побратими. Це просто жах…

Тому цим людям, як нікому, потрібна підтримка. Ось група ентузіастів і організувала Спілку ветеранів АТО/ООС. На Іванківщині створена її організація. Її очолив Віктор Миколайович Красюн – учасник бойових дій, який перебував у центрі збройних сутичок і пережив усе це жахіття. Тож йому, як нікому, зрозумілий стан побратимів.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Валентина ГУРИН.