У ЦРУ не виключають вторгнення РФ в Україну

Огляд преси

Керівництво Сполучених Штатів Америки розуміє серйозність ситуації на кордоні з Україною, заявив глава ЦРУ.

Директор Центрального розвідувального управління США Вільям Бернс не виключає, що Росія може вдатися до “обмеженого військового вторгнення в Україну”. Про це глава ЦРУ заявив в середу, 14 квітня, повідомляє Голос Америки.
На засіданні спецкомітету з розвідки Сенату США він зазначив, що концентрація військ РФ уздовж українського кордону викликає стурбованість.
“Думаю, що це може бути методом, щоб залякати українське керівництво, дати сигнал США. Це нарощування досягло тієї точки, коли може стати основою для обмеженого вторгнення. До цього повинні серйозно ставитися не тільки США, але і союзники”, – підкреслив глава ЦРУ .
Тому, сказав директор ЦРУ, американські розвідувальні управління і посадові особи беруть активну участь у зустрічах з союзниками: “Ми ділимося інформацією і поділяємо занепокоєння… Частково, це була мета дзвінка президента Байдена президенту Путіну – заявити дуже чітко про серйозність нашого занепокоєння”.
Напередодні в Брюсселі відбулося засідання Комісії Україна-НАТО, в якому взяв участь голова МЗС України Дмитро Кулеба. В ході візиту до Брюсселя він також провів зустрічі з Столтенбергом і Блінкеном.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet