«Трибуна праці» направить свій запит повторно

Публікації Трибуни Праці

 

 

У номері за 26 березня ц.р. я розповідав читачам «Трибуни праці» про одну з багаточисельних проблем сьогодення, що хвилюють не лише мешканців Іванківщини (див. блог редактора «Ігнорують офіційні запити ЗМІ»). Мова йшла про  лист нашої редакції до керівництва Держагентства з управління зоною відчуження ЧАЕС з проханням надати офіційну інформацію про межі так званої 30­кілометрової зони відчуження, що проходять по річці Уж та на акваторії Київського водосховища. А також про зміни в них, якщо вони вносилися. Адже, за наявними даними, в останні роки ці межі, виявляється, хтось розширив, породивши проблеми у стосунках місцевого населення з правоохоронцями, які патрулюють зону відчуження.

Повторювати все, про що я писав, немає сьогодні рації, бо з’явилося продовження, так би мовити, цієї теми  в групі соцмережі Фейсбук «Новини Полісся». Цитую текст, котрий розмістив користувач ФБ Федір Хорольський:

«Друзі! Сьогодні мною був зареєстрований лист­звернення до голови Поліської ОТГ про допомогу у вирішенні питання щодо допуску жителів Поліської ОТГ до річки Уж з метою відпочинку та рибальства (див. фото.– Ред.). Тому що останнім часом мешканці Поліської ОТГ зіштовхнулися із проблемою недопуску правоохоронними органами до річки Уж (а саме, до місць, що постійно використовувалися як місця відпочинку та рибальства). Саме тому я та декілька моїх друзів­рибалок вирішили вияснити, чому так відбувається, та добиватися всіма законними шляхами вирішення цього питання на користь мешканців нашої громади. Протягом останнього тижня нами було зібрано більше 400 підписів  жителів Поліської ОТГ під вищевказаним листом­зверненням. Хочу подякувати всім за шалену підтримку, а вона, без перебільшення, була саме такою.

Та це тільки початок. Будемо сподіватися на краще…».

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.