Вашингтон має намір стежити за діями Росії біля кордону України

Огляд преси

Вашингтон і Європа критикують розміщення російських військ біля кордонів України і загрожують новими санкціями за дії РФ.

У США “бачили повідомлення про намір Росії вивести війська з українського кордону, але Вашингтон чекає дій”, заявив прес-секретар Держдепартаменту Нед Прайс. Про це в четвер, 22 квітня, повідомляє Al Arabiya.
“Ми чули оголошення, і, наскільки нам відомо, це саме так. Ми будемо стежити за тим, що ж насправді роблять росіяни”, – сказав він.
За його словами, Вашингтон “ясно дав зрозуміти Москві, що необхідно утримуватися від ескалаціонних дій”.
“У ході нашої взаємодії з російським урядом ми ясно дали зрозуміти, що Росії слід негайно припинити всю свою агресивну діяльність в Україні і навколо неї, включаючи нещодавнє нарощування військової потужності в окупованому Криму та на кордоні України, і блокування суден в частинах Чорного моря”, – сказав Прайс журналістам.
Прайс підтвердив підтримку США України, але не став відповідати на питання про можливість збільшення військової допомоги Києву.
“Це те, що ми завжди оцінюємо”, – сказав він.
Раніше сьогодні міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив про закінчення перевірки боєготовності військ. Із 23 квітня починається повернення в місця постійної дислокації військ, перекинутих на навчання на Південний і Західний військові округи. Задіяні в навчаннях на півдні Росії війська повинні повернутися в місця постійної дислокації до 1 травня.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь