ЗМІ: Депутат від ЄС Герасимов не задекларував двоповерховий будинок в Іспанії

Новини України
У своєму розслідуванні “Схеми” посилаються на виписку з офіційного іспанського реєстру прав на нерухоме майно, яку отримали журналісти від влади Іспанії.

Фото: Радіо Свобода

В офіційному іспанському реєстрі вказано, площа особняка – 120 квадратних метрів, ще 28 квадратних метрів займають тераси.
Згідно з документом, на першому поверсі розташовані – передпокій, коридор, спальня, кухня, галерея, ванна кімната, вітальня, тераса і сходи на другий поверх. На другому поверсі – коридор, три спальні, ванна кімната і дві тераси.
Журналісти повідомляють, що ставши в 2014 році депутатом, Герасимов жодного разу не вніс відомості про це майно в декларацію.
За даними “Схем”, ринкова ціна вілли може становити більше 10 млн грн.
Журналісти кажуть, що звернулися до Герасимова з проханням про коментар, а також передали письмові запитання. На момент публікації, кажуть, відповіді не отримали.
Про позицію Герасимова повідомила прес-служба Євросолідарності.
“Про ситуацію з нерухомістю, зазначену в розслідуванні програми” Схеми “, повідомляю, що за власною ініціативою в установленому законом порядку поінформував НАЗКА, направивши туди відповідне повідомлення про можливі неточності в декларації, про які мені, на жаль, стало відомо вже після завершення терміну декларування 2020 року”, – сказав депутат.

Нагадаємо, Головному слідчому України теща купила квартиру в скандальному будинку.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet