ПОМИНАЛИ ПОМЕРЛИХ,  ВШАНОВУВАЛИ ЖИВИХ. ДУЖЕ СКРОМНО. Ще скромніше протестували проти роботи Іванківської ТЕС…

Публікації Трибуни Праці

І через злополучний ковід – теж…

А вся та стримана скромність – і через злополучний ковід теж, котрий міцно тримає в своїх небезпечних обіймах Україну й, зокрема, нашу «почервонілу» Київщину…

Про невпинне послаблення й так скромної досі уваги до проблем ліквідаторів і потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи з боку держави (а тому  й на місцях теж…), треба говорити завжди, а в ці дні сумних роковин – особливо.

Саме тому в залі засідань Іванківської селищної ради 26 квітня ц.р. було незвично  малолюдно як для такого дня: запросили тільки тих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які заздалегідь були визначені для нагородження – всього 12 чоловіків і двох жінок. Після короткого вступного слова очільниця ради Тетяна Свириденко вручила п’ятьом з них медалі «Рятівникам людства». Їх удостоєні колишні правоохоронці та пожежні Б.В. Костюченко, О.Д. Ганжа, В.В. Іваненко, М.М. Шумак, І.І. Альохін та В.І. Глущенко. Грамоти Вишгородської РДА та райради дісталися В.З. Ніколенко, Ю.З. Шеремету, П.Г. Бондаренку та Л.М. Дідківській;  Подяки Іванківської селищної ради – В.Ф. Бусленку, В.М. Федоренку та В.В. Притиці (посмертно).

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ,

Людмила ШУНКОВА.

Фото Павла СМОВЖА.