Такий мені був сюрприз!..

Публікації Трибуни Праці

 

Люблю читати нашу районну газету «Трибуна праці» і дуже ціную результати роботи всього колективу на чолі із редактором П.Я. Смовжем – за плідну працю і за ту любов до нас, простих людей. Дякую редакції за стійкість у збереженні видання, за винахідливість і тверду віру в читачів, які чекають кожен екземпляр газети. Хоч пенсії у багатьох інколи не вистачає і на хліб, але з рідною «районкою» не розстаються.

Шкода, що наші «вельможі» при посадах неспроможні виділити гроші (не свої власні, а наші ж таки з вами, дорогі земляки) на улюблену нами газету.

А я пам’ятаю зовсім інше ставлення, коли в нашому трудовому колективі було всього сім чоловік і районну газету передплачували в обов’язковому порядку. Вона завжди лежала на центральному столі в нашій організації.

Ті, кому доля не дала щастя навіть вийти на вулицю для спілкування, тільки й мають усієї радості і задоволення – перечитати місцеву газету. Не можна знищувати її, бо це – літопис нашого краю, знайомство з його цікавими людьми і подіями, з великим обсягом різної іншої – цікавої і потрібної – інформації.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 

Валентина ВОРОНКОВА,

смт Іванків.