У Полтаві з шиї дитини дістали шматок арматури

Новини України

На цю мить хлопчик отримує лікування, спрямоване на запобігання гнійно-септичного ускладнення.

У Полтавській області в Кобеляцькому районі 6-річний хлопчик, граючись у дворі будинку, проколов собі шию арматурою. Дитина була доставлена ​​з травмою в хірургічне відділення Полтавської дитячої лікарні. Про це в суботу, 8 травня, розповідає ДСНС області.
Рятувальники уточнили, що операція з порятунку дитини тривала близько години.
Як пояснили батьки дитини, їх син грався у дворі. У певний момент хлопчик впав і наштрикнувся на перевернуту догори металеву підставку – це коло з привареними до нього стержнями.
Зі свого боку лікарі повідомили, що хлопчик отримав поранення в шию, де “проходять магістральні судини”. Завідувач хірургічним відділенням Полтавської дитячої лікарні Денис Хмільовський сказав, що хлопчик “народився в сорочці”.
“Ця частина арматури, яка проникла в шию, пройшла поруч з магістральними судинами і не пошкодила їх. Також пройшла повз стравохід і трахеї. Частково пошкоджена трахея”, – розповів він Суспільному.
Він додав, що до операції були залучені судинний хірург, щелепно-лицьовий хірург, хірург-ендоскопіст. Всього під час операції чергували з десяток лікарів.
Зараз загальний стан дитини медики оцінюють, як стабільно важкий.
Нагадаємо, в тирі, який знаходиться в гімназії №9 Черкас, 14-річний підліток отримав кульове поранення голови, він знаходиться у вкрай важкому стані.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet