Що не день – то все гірше і гірше…

Публікації Трибуни Праці

 

 

Ми зі своїми сусідами, як завжди, обговорюємо те, що нас турбує. І от нещодавно гаряче обговорили статтю «Куди ми йдемо, куди котимось?!.», опубліковану в «Трибуні праці». Звичайно, що не в космос рухаємось, а… в прірву. Бо що не день – то стає все гірше і гірше. Нікого не цікавить і не турбує: ні життя, ні здоров’я громадян України, в т.ч. населення Іванківщини – починаючи з ОТГ і кінчаючи керівництвом області та країни.

Чого тільки варта наша смертоносна  Іванківська ТЕС потужністю 18 мегават, що належить до першої групи небезпечних об’єктів і котру в нашій третій зоні не можна було будувати, а тим більше – експлуатувати.

Уже 10 років місцеві активісти борються за її закриття.  Багато судових засідань відбулось з цього приводу. Закон і санітарні вимоги­умови – за нами, але немає в громади «бабла», котре все вирішує, і тому ТЕС продовжує працювати. У даний час – без дозволу на викиди (напевно, близько року). Але й місцеве керівництво, й контролюючі органи на все це закривають очі. Чому? Можна лише здогадуватись про причини цього… А в довколишню атмосферу тим часом потрапляють до 15 видів різних небезпечних для здоров’я людей викидів від неї. Із них тільки сажі  – по 13 кг на добу припадає на одного жителя.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Надія ЯКОВЕНКО,

смт Іванків.