Наше завдання – розбудова Київщини

Публікації Трибуни Праці

 

ВІДБУЛИСЯ ХХІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

У вівторок, 18 травня, у Броварах пройшли загальні збори Київської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Їх учасники сформували раду обласної організації «ЗМ», визначили уповноважених представників та намітили подальші плани з розвитку структури партії в області.

У зборах взяли участь голова партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця, очільник Київської обласної організації «ЗМ» і партійної фракції у Київській обласній раді Ярослав Москаленко, перший заступник голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський, народні депутати України.

«Перш за все, вітаю нашу команду на Київщині з обранням її представника Ярослава Добрянського на посаду першого заступника голови облради. Це, безумовно, показник ефективності роботи осередку і свідчення того, що ми готові брати на себе відповідальність у складних умовах. Також вітаю відкриття офісу Броварського районного осередку нашої партії. Це важливий крок до подальшої розбудови партійної структури «углиб», на рівень районів та громад. Наше завдання – бути представленими на цьому рівні якомога більш широко», – сказав під час вітального слова голова партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця.

Він вручив присутнім учасникам зборів партійні квитки. Зокрема, посвідчення членів партії «ЗА МАЙБУТНЄ» отримали Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий, Вишгородський міський голова Олексій Момот, Боярський міський голова Олександр Зарубін, Володарський селищний голова Олександр Ференець, Макарівський селищний голова Вадим Токар, Згурівський селищний голова Василь Цвик, депутати Київської обласної ради Тетяна Самойленко, Віталій Гудзенко, Наталія Онопрієнко-Капустіна та ін.

Очільник обласної організації Ярослав Москаленко наголосив на тому, що активна розбудова партійної структури «ЗА МАЙБУТНЄ» на Київщині триває. «Рік тому ми створили партію і вже за кілька місяців виграли вибори та зайшли до місцевих рад по усій країні. Це свідчить не лише про нашу ефективність, а й про те, що наші ідеї резонують серед людей і ми маємо підтримку. Тому ми не зупиняємося, а продовжуємо розбудовувати партійну структуру і «нарощувати м’язи». І робимо це, зауважте, не перед виборами, а після виборів. Бо наше завдання – розбудова Київщини, а не влада заради влади», – наголосив Я. Москаленко.

У свою чергу, уповноважений представник фракції «ЗА МАЙБУТНЄ» у Київській обласній раді Олександр Леляк зауважив, що вже незабаром партійні осередки будуть сформовані і в інших районах Київщини.

«Почали з Броварів, бо місцева команда виявилася дуже ініціативною і найбільш готовою до цього. Але знаю, що наразі ведеться активна робота і в інших районах, а ми допомагаємо місцевим партійцям на рівні обласної команди. Думаю, що відкриття наступного осередку варто чекати уже в найближчі місяці», – вважає О. Леляк.

На зборах також обрали персональний склад ради Київської обласної організації «ЗА МАЙБУТНЄ». До неї, зокрема, увійшли її голова Ярослав Москаленко, перший заступник голови Київської облради Ярослав Добрянський, депутати Київської обласної ради Володимир Сабадаш, Олександр Леляк, Тетяна Самойленко, Віталій Гудзенко, депутат Броварської міськради Сергій Шапран та інші представники партії.

Крім того, відбулася церемонія відкриття офісу Броварського районного осередку «ЗА МАЙБУТНЄ». Він діятиме за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 12.