США збільшить фінансову допомогу Україні

Огляд преси

Виділені Сполученими Штатами кошти українська влада планує витратити на оборону, просування реформ і охорону здоров’я.

Державний департамент Сполучених Штатів просить у Конгресу 255 млн доларів на 2022 фінансовий рік для допомоги Україні. Про це в п’ятницю, 28 травня, йдеться в бюджетному запиті американського відомства.
“Допомога з боку США посилить можливості України в частині протидії агресії з боку Росії. Дане фінансування прискорить процес реформ в боротьбі з корупцією, підвищить прозорість та підзвітність, зокрема за рахунок розширення кола ініціатив в області електронного управління, а також буде сприяти реформуванню інститутів, що необхідно для європейської інтеграції країни”, – йдеться в повідомленні.
Зокрема, як уточнюється в документі, частина американської допомоги повинна бути витрачена на “поліпшення ділового клімату та торгового потенціалу України, зміцнення її аграрного сектора, підтримки енергетичної безпеки за допомогою реформування компанії” Нафтогаз “і підвищенню її енергоефективності”.
Фінансову допомогу також пропонують направити на поліпшення системи охорони здоров’я України.
“Програми також будуть підтримувати зусилля щодо досягнення миру і примирення, включаючи роботу з окупованими територіями, зокрема через організацію водопостачання та облаштування інфраструктури, зміцнення громад, управління і економічної стійкості”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, державну допомогу аграріям в наступному році збільшать до 8,5 млрд грн., що майже вдвічі більше фінансування на 2021.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь