Кабмін виділив МВС кошти на боротьбу з COVID-19

Новини України

Лідером за чисельністю працівників, які отримали доплати і за середнім розміром виплат на працівника стала Національна поліція України.

Уряд виділив Міністерству внутрішніх справ майже 800 млн грн з держбюджету за рахунок коштів, передбачених за програмою “Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою Covid-19, викликаною коронавірусом Sars-CoV-2, і її наслідками”. Про це в середу, 9 червня, говориться в постанові Кабміну № 588 від 9 червня, опублікованому на Урядовому порталі.
Зазначається, що на апарат МВС передбачено 71,599 млн грн для здійснення доплати медичним працівникам закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МВС, безпосередньо зайнятим на роботах з ліквідації захворювання Covid-19.
Додаткові кошти отримають і інші служби. Так Державній прикордонній службі – 30,8 млн гривень – “для доплат військовослужбовцям, які забезпечують життєдіяльність населення” на період дії карантину, встановленого урядом, а також – медпрацівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання COVID 19.
Нацгвардії виділяється 1,66 млн гривень на доплати військовослужбовцям, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину.
Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) – 1,7 млн ​​гривень для доплат рядовому та начальницькому складу, який забезпечує життєдіяльність населення на період дії карантину.
Найбільша сума передбачена Нацполіціі – 679,261 млн грн (з них 579 млн на оплату праці) – для здійснення доплати поліцейським, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину.
Нагадаємо, процедура виплат компенсацій медичним працівникам в Україні – спрощена. Йдеться про страхові виплати медикам, які отримали інвалідність внаслідок коронавірусної хвороби.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь