Юлія Тимошенко: Влада зриває розгляд «земельного» подання «Батьківщини»

Публікації Трибуни Праці

 

Попри спроби Президента завадити законному розгляду справи про неконституційність «земельних законів» в Конституційному Суді, команда «Батьківщини» разом з народом захищатиме національні інтереси та буде боротися за право українців бути господарями на своїй землі.

Про це заявила голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко після засідання Конституційного Суду України, на якому розглядалася справа щодо неконституційності закону про розпродаж сільськогосподарської землі.

«Враховуючи, що в Конституційному Суді, за моїми оцінками, все ж таки є більшість, щоб визнати цей закон неконституційним, сьогодні за дорученням Президента Управління державної охорони силоміць завадило участі у судовому засіданні двох суддів –  голові КСУ Олександру Тупицькому і судді КСУ Олександру Космініну. Це зроблено, щоб не допустити ухвалення Конституційним Судом законного рішення про неконституційність розпродажу сільськогосподарської землі», – переконана Юлія Тимошенко.

За її словами, саме через відсутність двох суддів КСУ головуючий у справі був вимушений перенести розгляд справи на не визначений  наразі термін.

«Те, що відбувається за лаштунками Суду, переходить всі дозволені межі. Таким чином здається українська земля іноземним корпораціям і банкам. І все це очолюється Президентом і «слугами народу». Але ми не плануємо здаватися. Ми йдемо вперед. Якщо КСУ, Президент, ЦВК діятимуть неконституційно, то ми будемо об’єднувати народ і захищати національні інтереси на площах», – запевнила лідер «Батьківщини».

Нагадаємо, 1 червня команда «Батьківщини», яка об’єднала тисячі українців для організації референдуму проти розпродажу  землі, передала усі необхідні  документи до Центральної виборчої комісії. До 11 червня члени ЦВК мають дати дозвіл на початок референдуму.