Путін зробив заяву щодо транзиту газу через Україну

Огляд преси

Зеленський заявив про те, що гарантією безпеки України на випадок запуску Північного потоку-2 має стати стабільне газопостачання на 10-15 років.

Президент Російської Федерації Володимир Путін розповів про майбутні контракті на транзит газу через Україну після запуску газопроводу “Північний потік-2”. Як він підкреслив, Росія буде дотримуватися своїх зобов’язань. Про це у вівторок, 13 липня, він заявив в інтерв’ю на News24 Russia.

За його словами, “Газпром” підписав контракт на п’ять років на прокачку російського газу через територію України. І, “незважаючи на деякі складності сьогоднішнього дня, Росія взяла на себе зобов’язання в рамках цього контракту і безумовно буде їх виконувати”.
Нагадаємо, українська влада побоюється, що Москва відмовиться від контракту газу через Україну після запуску “Північного потоку-2”, який повинен з’єднати Росію і Німеччину в обхід української території. В “Нафтогазі” заявляли, що транзит російського газу стримує Росію від ескалації агресії проти України.
Раніше президент Володимир Зеленський назвав ПП-2 темою для “Нормандії”. Не слід забувати про ризик того, що Україна може бути відключена від газу, зазначив Зеленський.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь