ПРИЙНЯТО РЯД «СОЦІАЛЬНИХ» РІШЕНЬ

Публікації Трибуни Праці

 

 

Ця  інформація теж буде цікавою і потрібною читачам «Трибуни праці».

* На сесії селищної ради 28 травня ц.р. прийнято рішення про утворення комунального закладу ІСР «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознаками статі (з «кризовими кімнатами» для цілодобового перебування)». Його місцезнаходження – смт Іванків, вул. Ярова, 23.

У Положенні про цей заклад зазначено, що постраждалі особи можуть перебувати в кризових кімнатах короткостроково (до десяти діб) або цілодобово (до дев’яносто діб). Центр надаватиме соціальні послуги таким особам на безоплатній основі в обсягах, визначених держстандартами, затвердженими Мінсоцполітики України.

Цим документом передбачено також, хто конкретно з дорослих і дітей має право (та за яких умов і обставин – змогу) на влаштування до «кризових кімнат», а хто – не має.

* На цій же сесії внесено зміни  до Програми підтримки творчих та обдарованих дітей закладів освіти Іванківської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Передбачено по роках  фінансове стимулювання з місцевого бюджету таких дітей у вигляді одноразових грошових винагород за участь та перемоги в учнівських олімпіадах, конкурсах, турнірах, змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. А Порядком призначення та виплати їм премій – конкретні розміри відповідно до рівня досягнутих перемог (найбільша сума – 5 тис. грн).

Педагогам, які підготували переможців, премія призначатиметься в межах одного посадового окладу за рахунок коштів освітньої субвенції, місцевого бюджету та джерел, не заборонених законодавством.

* На сесії селищної ради 25 червня ц.р. внесено ряд змін в раніше діючі програми. Зокрема, розділ 4-й програми «Турбота» доповнено пунктом 13 такого змісту: «Надавати допомогу на поховання деяких категорій осіб, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні. Відповідальні: УСЗН, Територіальний центр, виконком селищної ради. Постійно».

* Також селищна рада взяла на себе обов’язок фінансування у 2021 році безкоштовного обстеження громадян на вживання наркотичних речовин та рівень алкогольного сп’яніння, забезпечення безкоштовного проходження медичних оглядів призовниками, допризовниками і військовозобов’язаними особами.

Павло СМОВЖ.