Відправили у відставку. Висловивши недовіру…

Публікації Трибуни Праці

 

1 липня для депутатів Вишгородської райради видалося гарячим деньком… Чому саме – про це розмовляємо з її депутатом  Андрієм АПАРОВИМ, з яким ми зустрілися по свіжих, як то мовиться, слідах. Але спочатку зацитую повідомлення, що з’явилося в другій половині того дня на сторінці   «Київщина ЗА МАЙБУТНЄ» в соцмережі “Фейсбук”.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.

ВІД  РЕДАКЦІЇ. У вівторок, 6 липня, мала відбутися позачергова сесія, на якій планувалося обрати ще одного заступника голови райради, внести зміни в регламент роботи ради і провести переформатування її постійних комісій. А також розглянути не розглянуті в належні терміни питання передачі майна тергромадам, у тому числі – й Іванківській ОТГ. Проте сесія не відбулася.

Заради об’єктивності, слід подати й іншу точку зору на цю подію.

7 липня, у середу, на офіційному сайті Вишгородської райради ще продовжувало «висіти» повідомлення Андрія Анісімова, оперативно розміщене ним 1 липня під час засідання чергової 10 сесії Вишгородської районної ради VIII скликання. Зокрема, він написав там і таке: «…Скориставшись обставинами, частина депутатів вдалася до протиправних дій,  продовживши зібрання без участі голови та заступника голови ради. Головне питання, що хвилювало цю групу, вирішити питання про припинення повноважень голови  та заступника голови ради. Інакше це не можна розцінити, бо коли стояло питання про внесення на розгляд додаткових питань про передачу майна у територіальні громади, депутати з означеної групи їх не підтримали.

Те, що відбувається зараз у сесійній залі, не можна назвати інакше як силова зміна керівництва ради. Мною вже подані відповідні заяви до Національної поліції та Служби безпеки України з тим, щоб вони дали оцінку діям цієї групи депутатів, очолюваної Михайлом Якимчуком та Мариною Ганіцькою».