Запрошую всіх до нашої команди!

Публікації Трибуни Праці

3 липня у Вишгороді в малій сесійній залі Вишгородської районної ради відбулася конференція Вишгородської районної організації політичної партії ВО “Свобода”. На ній обрано новий склад керівництва парторганізації.
За новим адміністративно-територіальним устроєм політичні партії також проводять реформу керівного складу. Тепер до Вишгородського району входять Вишгородська, Славутицька міські, Іванківська, Димерська, Поліська селищні та Петрівська, Пірнівська сільські об’єднані територіальні громади. Отже, найголовнішим питанням конференції було обрання керівника Вишгородської районної організації ВО “Свобода”, місія якого буде полягати у розбудові її осередків у вищезазначених громадах.
За поданням голови Київської обласної організації ВО “Свобода” Ігоря Сабія та за погодженням з головою партії Олегом Тягнибоком, головою Вишгородської районної організації ВО “Свобода” було обрано керівником Іванківської районної організації, голову фракції націоналістів в Іванківській селищній раді мене – Олега Берегового.
Одним з головних маркерів та показників для обрання стали результати місцевих виборів, що відбулися у жовтні минулого року. Тоді “Свобода” здобула на Іванківщині 13,75% голосів виборців, зайнявши третє місце серед політичних сил, що пройшли в селищну раду. А я, як кандидат від партії, зайняв друге місце з 10-ти кандидатів на посаду голови Іванківської громади.
Крім обрання керівника районної організації, свободівці разом з головою партії Олегом Тягнибоком обговорили проблеми і перспективи Вишгородщини та Київщини загалом, шляхи їх розв’язання, плани на майбутнє.
Зокрема, було порушено питання про спільні дії, що мають сприяти прийняттю парламентом законопроєкту №4193, зареєстрованого у Верховній Раді України народним депутатом від ВО “Свобода” Оксаною Савчук. Він передбачає зміни й доповнення до діючого нині Закону України “Про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій” і передбачає справедливий розподіл коштів від ЦСВЯП. Згідно з цим документом, Іванківська й Поліська селищні та Славутицька міська громади мають отримувати 10% від освоюваних на його будівництві коштів та спрямовувати їх на соціально-економічний розвиток громад. А це, зважаючи на загальну кошторисну вартість цього ядерного об’єкта, складає загалом близько 3,7 мільярда гривень. А проблема з прийняттям цього проєкту закону полягає в тому, що він був зареєстрований у Верховній Раді ще в минулому році, проте влада не зацікавлена у його прийнятті на користь вищезазначених громад, а тому питання розгляду затягується на невизначений строк.
Новообрані члени партії в урочистій обстановці отримали від Олега Тягнибока членські квитки.
А тепер кілька слів про те, як я дивлюся на процеси сьогодення в нашому суспільстві.
Специфікою оновленого для нас усіх району є присутність у ньому міста Славутич, яке по факту територіально перебуває в Чернігівській області, на відстані від нас у 250 кілометрів. І це значно ускладнює розвиток партійної структури. Але ми не боїмося труднощів. Ставку робитиму насамперед на молодь. Її силу, енергійність та бачення перспектив маємо втілювати в процеси державотворення.


У період занепаду, невизначеності, економічного спаду та зовнішньої агресії саме націоналісти мають взяти на себе місію вести українців за собою.
Питання довіри сьогодні полягає не в рейтингах, і не в думках так званих «експертів», які постійно «тусуються» на різних телешоу. Воно – в іншому. Наведу простий приклад. Якщо ви маєте фінансові заощадження і хочете їх покласти в банк, то якому банку довірите все, що накопичили? Тому, що створений кимось в цьому або минулому році, чи оберете надійну установу, що працює 20-30 років? Довірите тій установі, що збанкрутує при будь-якій, навіть найменшій, фінансовій кризі, чи тій, що вже пережила їх десятками, але встояла перед ними та йде далі? Для мене вибір очевидний.
У жовтні 2021 року Всеукраїнському об’єднанню “Свобода ” виповниться 30 років. 30 років незалежності України і 30 років нашій партії, котра виборювала, виборює і надалі виборюватиме нашу незалежність. Довіряти слід лише сильним – тим, хто не зламався і йде далі попри ворожий спротив, попри потоки неправди і брудних технологій, попри втрати найактивніших членів під час Революції Гідності та війни з московитами. Такою партією для мене є Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Такою є моя мрія – справді вільна й незалежна Україна. Я дуже хочу, щоб і ви її такою побачили!
Запрошую всіх, хто реально втомився від несправедливості, всіх, хто прозрів від казок олігархічного телебачення і місцевих фарбованих лисів, до нашої команди. Прийшов наш час і ніхто, крім нас, нашу хату прибирати не буде!..

Олег БЕРЕГОВИЙ,

голова Вишгородської  районної організації ВО «Свобода».